Barwy naszego klubu reprezentowali Roland Świstek, zdobywca czwartego miejsca w minionych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Showdown oraz obecny trener kadry Łukasz Skąpski.

W miniony weekend w dniach od 26 do 28 maja w słowackiej Rosinie odbył się międzynarodowy turniej showdown, w którym brały udział 3 kraje - Słowacja, Czechy oraz Polska. Jest to cykliczna, coroczna impreza ciesząca się sporą popularnością. W turnieju brało udział 28 graczy. Zgodnie z niepisaną tradycją słowackich imprez showdown na turnieju tym nie było podziału na kategorie kobiet i mężczyzn. Turniej rozgrywany był na 4 stołach.
Barwy naszego klubu reprezentowali Roland Świstek, zdobywca czwartego miejsca w minionych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Showdown oraz obecny trener kadry Łukasz Skąpski. Ponadto na turnieju obecna była bardzo silna reprezentacja UKS "Sprint" Wrocław w składzie: Krystian Kisiel, Elżbieta mielczarek, Adam wołczyński oraz Tomasz winkler. Ponadto Polskę reprezentowała dwójka członków UKS Laski - Agnieszka Bardzik oraz Mateusz Papierski.
Na szczególną uwagę zasługuje postawa debiutanta Rolanda Świstka. Był to jego pierwszy międzynarodowy turniej showdown. Młody zawodnik KSN "Łuczniczka" bez kompleksów przystępował do turniejowych zmagań. Była to doskonała okazja do podniesienia jego kwalifikacji. Reprezentanci Polski zajęli kolejno: Krystian Kisiel 1 miejsce, Elżbieta Mielczarek 3 miejsce, Tomasz Winkler 8 miejsce, Adam Wołczyński 9 miejsce, Agnieszka bardzik 10 miejsce, Roland Świstek 12 miejsce, Łukasz Skąpski 14 miejsce oraz Mateusz Papierski 17 miejsce.
Gratulujemy wszystkim polskim reprezentantom.