zawodnicy z pucharami
Doskonały występ zanotowały niewidome reprezentantki naszego klubu w rozegranym w Opolu turnieju bowlingowym z okazji XXX-lecia Stowarzyszenia „Cross” zajmując cztery czołowe miejsca. Na podium stanął też niewidomy Lesław Domin.

Turniej składał się z dwóch rund: eliminacyjnej i finałowej, lecz tym razem o ostatecznym zwycięstwie nie decydowała suma punktów uzyskana z dwóch rund, a jedynie wyniki uzyskane w grach finałowych.

W eliminacjach kategorii B1 kobiet triumfowała Karolina Rzepa – 678 pkt. przed Katarzyną Świątek – 522, zaś czwarte miejsce zajęła Magdalena Rataj – 467, a piąte Renata Domin – 437. Trzecia była Grażyna Krysiak – Grabowska z Karolinki Chorzów – 474. Te zawodniczki awansowały do finału, w którym to doszło do kilku roszad. Ponownie najlepsza okazała się Rzepa – 586 pkt, lecz na drugiej pozycji uplasowała się z rekordem życiowym Renata Domin – 553 pkt. Trzecia ukończyła rywalizację Magdalena Rataj – 518, a czwarta Katarzyna Świątek – 510. Trzecia po eliminacjach Grażyna Krysiak – Grabowska tym razem zajęła piąte miejsce – 429. Tym samym zawodniczki KSN Łuczniczka zajęły cztery czołowe lokaty.

Na podium w tej samej kategorii, lecz u mężczyzn stanął też kolejny zawodnik naszego klubu Lesław Domin. W eliminacjach z dorobkiem 570 pkt. zajął trzecie miejsce, natomiast w finale zaliczył 595 pkt. co dało mu drugą pozycję za Mariuszem Podporą (Syrenka Warszawa) – 674 pkt. Asystentem wszystkich reprezentantów KSN Łuczniczka był Kazimierz Fiut, który na zakończenie turnieju został wyróżniony pamiątkowym pucharem „Zasłużony Asystent”. Podziękowania otrzymał też najmłodszy asystent Kuba Domin, który dzielnie wspiera na każdych zawodach swoich rodziców.

W kategorii B3 mężczyzn rywalizował Janek Zieliński, który ukończył turniej z rekordem życiowym 763 pkt., co dało mu 13 miejsce.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.