Władysław Wakuliński z KSN Łuczniczka Bydgoszcz zajął drugie miejsce w ogólnopolskim turnieju osób słabo widzących i niewidomych w Poznaniu.

Brązowy medalista ostatnich mistrzostw Europy w mikscie, gdzie jego partnerką była Jolanta Lewandowska z Pionka Włocławek, na kręgielni w Poznaniu po pierwszym dniu w kategorii B2 zajmował 3 miejsce za kolegami z reprezentacji Mieczysławem Kontrymowiczem (Warmia i Mazury Olsztyn) i Stanisławem Fortkowskim (Pogórze Tarnów).

W finałowej rozgrywce złożonej z 4 gier po 15 rzutów (pełna gra 30 rzutów) uzyskał najlepszy rezultat i w końcowej klasyfikacji z dorobkiem 960 pkt (625+335) zajął 2 miejsce wyprzedzając Fortkowskiego o jeden punkt. Zwyciężył Kontrymowicz – 1010 (685+325). Lewandowska z kolei triumfowała w tej samej kategorii w rywalizacji kobiet z dorobkiem 906 pkt (579+327)

Do finałowej rozgrywki awansował też drugi z zawodników naszego klubu niewidomy Sylwester Dołasiński zajmując ostatecznie 4 miejsce – 556 pkt (391+165). Ósmy w tej kategorii był Sławomir Orłowski, zaś w B3 na 15 miejscu uplasował się Janusz Polakowski (obaj Łuczniczka). Wyjazd na turniej w Poznaniu był możliwy dzięki wsparciu ze strony firmy Agrolok.