Drukuj
rollap projektu

Turniej odbędzie się w ramach projektu pt. "Z Ciemności Na Sportowy Olimp”. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 2/2017.

 
I. ORGANIZATOR: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy.
 
II. CEL: Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku. Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach B1 i B2 wśród kobiet i mężczyzn na dystansie 5km.
 
III. UCZESTNICTWO: W turnieju mogą brać udział osoby legitymujące się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku, poza osobami znajdującymi się w kadrze narodowej osób niepełnosprawnych! .
 
IV. TERMIN I MIEJSCE: 06.08.2017r od kolacji - do 09.08.2017r. do śniadania; : Bydgoszcz Hotelu ZAWISZA, UL. Gdańska 163.
 
V. KATEGORIE STARTOWE: B1 niewidomy (z przewodnikiem w kontakcie stałym-uprząż, w goglach lub okularach zaciemniających, dociskających) , B2 słabowidzący ,wśród kobiet i mężczyzn. Zawody rozegrane zgodnie z przepisami Polskiej Federacji Nordic Walking –indywidualny pomiar czasowy (chip).
 
VI. ZGŁOSZENIA: do 28 lipca 2017 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenie powinno zawierać:
Imię oraz nazwisko;  kategorię startową;
*Zgłoszenia niekompletne, bądź wysłane po terminie mogą nie zostać rozpatrzone.
Liczba miejsc ograniczona.
 
VII. NAGRODY: Dla 3 pierwszych zawodników w poszczególnej kategorii (B1,B2 : kobiety, mężczyźni) przewidziane są nagrody rzeczowe.
 
VIII. UWAGI: Uczestnicy winni posiadać własne gogle i kije do nordic walking.
 
IX. KOORDYNATOR: Georgina Myler, tel. 698181884
 
komunikat do pobrania pdf
 
Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd KSN Łuczniczka