ORGANIZATOR: Pomorsko Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka w Bydgoszczy

CEL TURNIEJU: Wyłonienie zdobywcy Mistrza Polski na rok 2018 w kategorii T-11 oraz T-12 kobiet i mężczyzn w Triathlonie, popularyzacja Triathlonu jako doskonałej formy rehabilitacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących, możliwości sprawdzenia swoich umiejętności sportowych na tle innych zawodników.

MIEJSCE I TERMIN: Zawody odbędą się w dniach od 06 lipca do dnia 09 lipca 2018 r. w Bydgoszczy. Zakwaterowanie uczestników: Hotel Brda Bydgoszcz ul. Dworcowa Przyjazd uczestników 06 lipca 2018 r. w godzinach południowych. Zawody zaczynają się kolacją o godz. 17:30. Odprawa techniczna w dniu 06 lipca 2018 r. o godzinie 19.00 . 

UCZESTNICY: Uczestnikami turnieju są osoby posiadające stopień niepełnosprawności znaczny lub umiarkowany z powodu dysfunkcji wzroku, zgłoszone przez swoje kluby. Zgłoszenia uczestników zawodów przyjmuje Krzysztof Badowski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nieprzekraczalnym terminie do 13 czerwca 2018 r.

Dodatkowych informacji udziela Krzysztof Badowski tel. 694437113 lub Tomasz Chmurzyński tel. 695025039

UWAGA! WSZYSCY ZAKWALIFIKOWANI zawodnicy PRZYWOŻĄ KSERO ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Z TYTUŁU NARZĄDU WZROKU. Każdy zawodnik i asystent zabezpiecza sobie sprzęt ROWEROWY we własnym zakresie

Badania lekarskie: Podczas odprawy technicznej zawodnicy zobowiązani są do złożenia oświadczenia, że są świadomi zagrożeń mogących pojawić się w związku ze startem zawodach Triathlonowych oraz, że ich stan zdrowia pozwala na udział w tych zawodach. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do swojego zdrowia i związanej z nim możliwości uczestnictwa w zawodach Triathlonowych, zawodnik obowiązany jest we własnym zakresie zasięgnąć przed startem opinii lekarza.

INNE INFORMACJE: Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary, dyplomy i medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Koordynator Krzysztof Badowski

 

 logo bydgoszczyLOGOPFRON wersja podstawowa RGB 01