Wejście do nowej siedziby KSN Łuczniczka
Część z Was miała już okazję zwiedzić naszą nową siedzibę. Są jednak tacy, którzy jeszcze jej nie „zbrajlowali”. Jesteśmy zatem przekonani, że w pierwszą sobotę maja spotkamy się wszyscy i będziemy mogli się wspólnie cieszyć naszym nowym „sportowym domem”.
 
Drodzy Członkowie, Koleżanki i Koledzy Sportowcy, Zarząd Klubu Sportowego Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz, ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na drzwi otwarte (czytaj: „parapetówka”), które odbędą się 6 maja (sobota) w godzinach 15:00-18:00.
 
Przypomnijmy tylko, że od początku lutego, właściwie do końca marca bieżącego roku, Członkowie Zarządu wraz z Przyjaciółmi Klubu dokonali rzeczy zgoła niewykonalnej… Mianowicie realizując cały czas obowiązki spoczywające na Stowarzyszeniu, a związane z realizowanymi projektami, wyremontowali nowy lokal i przenieśli do niego siedzibę KSN Łuczniczka Bydgoszcz. Zakres prac remontowych oraz ilość napotykanych w trakcie problemów, niespodziewanych „atrakcji” i „niespodzianek”, od odkrycia zalanych sufitów, przez odpadające tynki, na spaczonych oknach i niedziałającej instalacji elektrycznej kończąc, była zgoła oszałamiająca. Jednak, skoro powiedziało się „A” to trzeba powiedzieć i „B”… I tak w myśl tej zasady, gasząc po drodze liczne pożary i rozwiązując po kolei napotykane trudności, niezłomna ekipa doprowadziła wszystko do tego momentu, kiedy z pełną odpowiedzialnością może powiedzieć, że: „Kochani! Mamy to! Nasz Klub jest gotowy!”.
 
Część z Was miała już okazję zwiedzić naszą nową siedzibę. Są jednak tacy, którzy jeszcze jej nie „zbrajlowali”. Jesteśmy zatem przekonani, że w pierwszą sobotę maja spotkamy się wszyscy i będziemy mogli się wspólnie cieszyć naszym nowym „sportowym domem”. Zależy nam, aby planowane spotkanie odbyło się w konwencji „parapetówki”. Zatem zachęcamy wszystkich do przygotowania jakichś drobnych przekąsek itp.
 
Do zobaczenia w naszej nowej siedzibie!
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz