plakat projektu Bydgoska Manufaktura sportu - ty też możesz zostać mistrzem 2023.

Mieszkasz w Bydgoszczy bądź w jej okolicach? Jesteś osobą niewidomą albo słabowidzącą? Uprawiasz sport, a może chcesz zacząć to robić? Jesteśmy przekonani, że nasz projekt jest właśnie dla Ciebie.

Mieszkasz w Bydgoszczy bądź w jej okolicach? Jesteś osobą niewidomą albo słabowidzącą? Uprawiasz sport, a może chcesz zacząć to robić? Jesteśmy przekonani, że nasz projekt jest właśnie dla Ciebie.

Projekt nasz dedykowany jest mieszkańcom Bydgoszczy oraz powiatu bydgoskiego legitymującym się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji narządu wzroku (ich odpowiednikami w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, to jest pierwsza i druga grupa niepełnosprawności).

Organizatorem projektu „Bydgoska Manufaktura Sportu – Ty Też Możesz Zostać Mistrzem” jest Klub Sportowy Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu nr 1/2022 pn. „Działamy Razem”, kierunek pomocy 2.

W ramach projektu oferujemy cykl zajęć sportowych, odbywających się dwa razy w tygodniu (od 1 kwietnia 2023 do 31 marca 2024) w dyscyplinach: lekkoatletyka, showdown, strzelectwo, pływanie oraz szachy/warcaby. Zajęcia prowadzone będą przez wykfalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu osób niewidomych i niedowidzących a udział w nich mogą brać osoby zarówno z doświadczeniem sportowym, jak i zupełni adepci.

Wszystkie zainteresowane projektem osoby zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszego Klubu (ul. Zygmunta Krasińskiego 3, 85-008 Bydgoszcz), gdzie przedstawimy szczegóły dotyczące projektu oraz pomożemy w wypełnieniu karty zgłoszeniowej.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt dzwoniąc pod nr tel. +48 728 914442 (pon.-czw. 09:00-15:00), bądź pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz