Grafika choinki z logo klubu
„Wątpliwości zabiły więcej marzeń niż jakiekolwiek porażki.”
Ktoś kiedyś powiedział: „Wątpliwości zabiły więcej marzeń niż jakiekolwiek porażki.” Ile prawdy jest w tych słowach przekonał się zapewne każdy z nas. Nie ulega żadnej wątpliwości, że wiara w to, co robimy jest kluczem do sukcesu.
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Sportowcy, z okazji nadchodzących wielkimi krokami świąt życzę wam nieustającej i niesłabnącej wiary w siebie i w celowość swoich poczynań. Życzę wam, aby żadne okoliczności, ewentualne porażki, czy złe słowo nie sprawiły, że zejdziecie z obranej przez siebie drogi oraz abyście nigdy nie zwątpili w to, co robicie. Życzę wam w końcu, abyście nie tracili swojej wspaniałej sportowej determinacji, która uwierzcie mi, jest inspiracją dla ogromnej rzeszy zdrowych w pełni sprawnych ludzi.

„Nowemu/staremu” Zarządowi życzę natomiast wytrwałości w pracy i samych trafnych decyzji, które sprawią, że za kolejne cztery lata, na koniec kolejnej kadencji, „Łuczniczka” będzie jeszcze „większa” i silniejsza.
A bardziej tradycyjnie, życzę Wam wszystkim dużo spokoju, radości i wytchnienia w ten świąteczny, wspaniały czas oraz dużo zdrowia i spokoju ducha w nadchodzącym roku, a także szalonej sylwestrowej zabawy do białego rana!
Prezes Zarządu KSN Łuczniczka Bydgoszcz
Łukasz Skąpski