zrzut strony www_foto
Od początku marca 2021 w zakładce "SEKCJE-WYNIKI" (stara nazwa zakładki: "INFORMACJE KLUB"), pojawił się odnośnik "WYNIKI ZAWODNIKÓW", prowadzący do podstrony z aktualnymi oraz archiwalnymi (z lat 2019-2020) wynikami osiągniętymi przez naszych zawodników...
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zawodników reprezentujących nasz Klub oraz wszystkich miłośników sportu osób niewidomych i niedowidzących, z wielką przyjemnością informujemy, że nasza klubowa strona internetowa wzbogaciła się o nowe treści. Od początku marca 2021 w zakładce "SEKCJE-WYNIKI" (stara nazwa zakładki: "INFORMACJE KLUB"), pojawił się odnośnik "WYNIKI ZAWODNIKÓW", prowadzący do podstrony z aktualnymi oraz archiwalnymi (z lat 2019-2020) wynikami osiągniętymi przez naszych zawodników na wszystkich imprezach sportowych, rangi regionalnej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej, w których brali oni udział.
 
Wyniki, dla większej czytelności, prezentowane są w tabelach składających się z 7 kolumn, w których znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Nagłówki kolumn to: DATA ZAWODÓW, MIEJSCE ZAWODÓW, NAZWISKO I IMIĘ, NAZWA ZAWODÓW, KONKURENCJA, KATEGORIA, MIEJSCE, MEDAL.
 
Aktualne wyniki zawodników pojawiać się będą na bieżąco, jak tylko spłyną do Klubu od organizatorów poszczególnych imprez sportowych. Zachęcamy do ich śledzenia.
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz