baner 1%
Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. Państwa jeden procent, jak i w ubiegłym latach, tak i w tym roku wesprze naszych sportowców. 
Mój 1% zostaje w Bydgoszczy.
POMORSKO KUJAWSKI KLUB KULTURY FIZYCZNEJ SPORTU I TURYSTYKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH ŁUCZNICZKA KRS 0000035474
 
Chcąc przekazać 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia należy:
1. W rubryce Nazwa OPP wpisać: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka”;
2. W rubryce Numer KRS wpisać: 0000035474;
3. W rubryce wnioskowana kwota wpisać: kwotę stanowiącą 1% podatku.
 
Pity tradycyjnie można wypisać ręcznie i zanieść do Urzędu Skarbowego, ale dużo szybszym i bezpieczniejszym sposobem jest e-pit - czeka on na Państwa tutaj: https://www.podatki.gov.pl/
 
1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia mogą przekazać Podatnicy wypełniający jedno z poniższych zeznań: PIT-36, PIT-37, PIT-28, PIT-36L, PIT-38 oraz PIT-39 za rok podatkowy 2020.
 
Uwaga!
 
1 procent podatku można przekazać tylko jednej organizacji pożytku publicznego; nie można podzielić tej kwoty na kilka organizacji, 1 procent można przekazać tylko w deklaracjach złożonych w terminie lub korektach, 1 procent zostanie przekazany organizacji pożytku publicznego pod warunkiem, że podatnik zapłacił cały należny podatek w terminie.
 
Dziękujemy!
Zarząd i zawodnicy KSN Łuczniczka Bydgoszcz