logo plebiscytu
...wyniki plebiscytu są odzwierciedleniem tego, w jaki sposób poszczególni nominowani, a tym samym cały Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka", jest postrzegany w regionie. 
 
Znamy już rozstrzygnięcia organizowanego przez Gazetę Pomorską i Express Bydgoski, plebiscytu na sportowca dekady. Wyniki nominowanych do niego przedstawicieli KSN Łuczniczka Bydgoszcz, są bardziej niż satysfakcjonujące. W głosowaniu brali bowiem udział mieszkańcy województwa Kujawsko-Pomorskiego, którzy z własnej woli wysyłali wiadomości SMS z numerem swojego kandydata. Oznacza to, że wyniki plebiscytu są odzwierciedleniem tego, w jaki sposób poszczególni nominowani, a tym samym cały Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka", postrzegany jest w regionie. Cieszy fakt, że "przeciętni" mieszkańcy Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego, rozpoznają nazwiska reprezentujących barwy KSN Łuczniczka Bydgoszcz  zawodników, trenerów oraz działaczy sportowych i dostrzegają nasze Stowarzyszenie, które od już blisko dwudziestu pięciu lat wspiera niewidomych i niedowidzących sportowców ich dążeniu do zdobywania coraz to nowych sukcesów na regionalnych, ogólnopolskich, europejskich i światowych arenach sportowych.
 
Wyniki plebiscytu:
 
Drużyna Dekady - Angelika Biedrzycka oraz Karolina Rzepa wraz ze swoimi pilotkami Edytą Jasińską oraz Agnieszką Sikorą - 3 miejsce
Sportowiec Dekady - Kobiety - Angelika Biedrzycka wraz ze swoją pilotką Edytą Jasińską - 4 miejsce
Trener Dekady - Grzegorz Ratajczyk (trener Sekcji Kolarstwa Tandemowego) - 9 miejsce
Działacz Sportowy Dekady - Krzysztof Badowski - 4 miejsce
 
* Drużynę, sportowca oraz trenera Dekady wybierano osobno w miastach i powiatach województwa kujawsko-pomorskiego.
 
* Działacza Sportowego Dekady wybierano w całym województwie kujawsko-pomorskim.
 
Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz